Livestream: multimedialne transmisje online z każdego miejsca i lokalizacji

Dzięki rozwojowi technologii internetowych, dziś każdy może wykorzystać to narzędzie do promocji, budowania wizerunku czy uczenia innych.

Do czego możesz wykorzystać livestream:

Twoje wydarzenie ma szanse zyskać bardzo wiele dzięki multimedialnej transmisji w internecie. Postaw na wymierne korzyści z livestream:

SERSZY ZASIĘG:

Dzięki transmisji online w Twoim wydarzeniu mogą wziąć udział odbiorcy, którzy z różnych powodów nie mogą na miejscu. Bardzo skutecznie docierasz do osób oddalonych od miejsca wydarzenia nawet o tysiące kilometrów, wykluczonych czy zbyt zajętych, aby uczestniczyć.

WIĘKSZE ZYSKI:

Dostęp do transmisji online może wiązać się z wykupieniem uczestnictwa, pozostawieniem leada biznesowego czy pay by share. Livestream daje dużo możliwości konwersji widzów i zwiększenia zysków z wydarzenia, którego koszty i tak są ponoszone.

MNIEJSZE KOSZTY:

Każde wydarzenie wiąże się z dużymi kosztami organizacyjnymi, takimi jak wynajem odpowiedniego miejsca, catering, materiały konferencyjne, zakup mediów i inne. Uczestnicy online nie generują żadnego z nich, więc czym więcej widzów, tym mniejszy koszt jednostkowy.

LEPSZY CONTENT:

Transmisja to doskonały sposób na rozbudowanie własnej bazy treści multimedialnych, które są lubiane i cenione przez odbiorców. Dzięki temu, że na miejscu wydarzenia gromadzi się wielu ekspertów można bardzo łatwo wyprodukować cenne nagrania.

MOCNIEJSZA MARKA:

Wydarzenie wzbogacone o transmisję to nie tylko szansa na zaprezentowanie marki wśród potencjalnych klientów, ale również narzędzie edukowania klientów na temat swoich produktów i firmy, w sposób nieinwazyjny i ciekawy do odbiorcy.

Livestream w liczbach

Wykorzystaj światowe trendy już dziś:

 

Dowiedz się więcej i uzyskaj dedykowaną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ci szczegóły naszej oferty:

Imię:
Nazwisko:
Firma:
Stanowisko:
Email:
Telefon:
Opisz w kilku słowach, co chcesz robić:

Piotr Maczuga

+48 (22) 314 14 94


 

Nasi klienci:

Pozwól się zainspirować:

10 kwietnia 2018

Menedżer Produktu – Wydawca

Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w zakresie kreowania i wdrażania na rynek produktów cyfrowych: edukacyjnych, reklamowych, usługowych, wiedzy w zakresie promocji i sprzedaży usług, ze szczególnym podkreśleniem […]