Webinar: to nie tylko gadająca głowa

Jako producenci mamy na swoim koncie około 3 tysiące webinariów... zarówno rozbudowanych audycji o szerokim zasięgu, jak i bardziej skromnych przedsięwzięć na każdą kieszeń. Występujemy po obu stronach kamery, piszemy scenariusze, tworzymy i konsultujemy dodatkowe narzędzia wsparcia marketingu, szkolimy z wystąpień przed kamerą i efektywnego prowadzenia webinariów. Tworzymy również dedykowane strony www pod webinaria, systemy VoD, platformy e-learningowe. Dbamy o komunikację z widzami (email, SMS, infolinia) przed, w trakcie i po webinarium. Pracujemy w nowoczesnej infrastrukturze z doświadczoną ekipą o różnorodnych kompetencjach. A przede wszystkim - robimy webinaria codziennie!

Webinarium to skomplikowany i złożony produkt, który wykracza daleko poza studio i kamerę. My to rozumiemy, dlatego oferujemy coś więcej.

Do czego służy webinar

Webinar ma na celu zbudowanie trwałej i przydatnej bazy wiedzy oraz inspiracji, która będzie rozbudowywana wraz z rozwojem organizacji i jej produktów.

SZKOLENIA

Edukacja klientów i przedstawicieli kanału pośredniego w zakresie właściwego korzystania z oferty produktowej firmy.

GENEROWANIE LEADÓW

Dzielenie się wartościową wiedzą w formie multimedialnej w zamian za pozyskiwanie leadów poprzez formularz rejestracyjny.

CONTENT MARKETING i PR

Wartość dodana dla obecnych klientów oraz umocnienie wizerunku lidera i budowanie silnej marki.

UP-SELLING i KONWERSJA

Bezpłatne spotkania na żywo z ekspertami portali, konwertujące na zakup abonamentu i dodatkowych usług.

Webinar tam, gdzie chcesz

Realizowane przez nas webinaria mogą być transmitowane w wielu miejscach, również jednocześnie. Docierasz więc tam, gdzie naprawdę są Twoi widzowie. Możliwości jest wiele, a w każdej z nich mamy sprawdzone rozwiązania.

 
Twoja strona www

Wystarczy, że umieścisz na własnej stronie www lub blogu kilka linijek przygotowanego przez nas kodu, a zamieni się ona w miejsce transmisji. Dzięki temu możesz sprowadzić widzów webinarium bezpośrednio na stronę swojego produktu.

Dostaniesz od nas precyzyjną instrukcję, a w przypadku wątpliwości pomożemy Ci w implementacji kodu. Nie musisz więc posiadać wiedzy z zakresu informatyki czy zarządzania stronami www.

Aplikacja

Jeśli masz już swoje doświadczenia z aplikacjami takimi jak ClickWebinar, ZOOM czy Adobe Connect, nie musisz z nich rezygnować. Integrujemy nasz sygnał z dowolną aplikacją dostępną na rynku. Zachowujesz więc funkcje, których potrzebujesz, a dodatkowo otrzymujesz profesjonalną oprawę audiowizualną.

Jeśli nie masz dostępu do ww. aplikacji - możesz wykorzystać nasze licencje. W tym wypadku również służymy pomocą od A do Z.

Kanały social media

Jeśli chcesz nadawać na swoje kanały w mediach społecznościowych, takie jak Facebook czy YouTube, to z chęcią zrealizujemy je dla Ciebie. Łączymy się z mediami społecznościowymi i realizujemy webinary w formie transmisji online

Nie masz doświadczenia? Chętnie pomożemy i nauczymy Cię, jak skonfigurować swoje profile, aby móc nadawać na żywo.

Landing page

Jeśli nie masz własnej strony www lub nie chcesz na niej umieszczać webinaru, chętnie przygotujemy dedykowaną stronę produktową. Oprócz webinaru możemy na niej umieścić dodatkowe materiały i informacje. Całość świetnie nadaje się do zbierania leadów.

Strona przez nas stworzona może być zabezpieczona hasłem tak, aby w webinarze wzięły udział tylko te osoby, które się na niego zapisały.

PPV

Możesz zarabiać na swoich webinarach i transmisjach online. Uruchamiamy płatne systemy pay-per-view oparte o popularne płatności online, które pozwalają na łatwe monetyzowanie treści.

Całość może być zintegrowana z dowolnym systemem płatności czy obsługi i fakturowania, co dla Ciebie oznacza zero niepotrzebnych formalności.

Aplikacja mobilna (Android)

Budujemy aplikacje mobilne, które mogą być umieszczane w Google Play. Twoje webinary mogą być lokowane właśnie na nich i dostosowane do potrzeb osób korzystających stale z urządzeń mobilnych.

 

Oferta

napisz do nas, a my wybierzemy rozwiązanie dedykowane dla Ciebie

Imię:
Nazwisko:
Firma:
Stanowisko:
Email:
Telefon:
Jeśli chcesz, opisz w kilku słowach, co chcesz robić:

Wybrani klienci, którzy nam zaufali: